Усі товари
Агроволокно як укриття винограду взимку
Останнім часом клімат в Україні серйозно змінюється. Зими стають суворішими і менш сніговими. У такому становищі вирощування винограду стає складним заняттям. Адже навіть морозостійкі сорти не виживають після різких перепадів температур. І обов'язковим стає створення укриття на зиму для винограду. Багато садівників вважають, що це досить складна справа, але це не зовсім правильно. Прогрес вже давно не стоїть на місці та з'явилася можливість займатися укриттям винограду на зиму за допомогою агроволокна. Спробуємо розібратися, в чому переваги такого захисту і наскільки складна його установка.
Чим таке привабливе укриття винограду агроволокном?
- Зменшення трудовитрат. Головна проблема при створенні нормального захисту для винограду від морозів – це її складність. Створити каркас, назбирати листя або інший потрібний матеріал, закріпити пагони - все це забирає у вас багато часу. У випадку з укриттям винограду агроволокном на зиму все дуже просто. Універсальне укриття встановлюється за годину-другу.
- Захист від заморозків. Укриття винограду агроволокном на зиму – чудовий спосіб захистити рослину від морозів. Матеріал підвищує температуру всередині конструкції до +7 градусів (залежно від густини). Тобто ваш виноград завжди буде у комфортних умовах.
- Особливості матеріалу. Агроволокно і виноград відмінно поєднуються. ;матеріал дозволяє рослині вільно дихати, пропускає достатню кількість сонячних променів і при цьому захищає пагони від заморозків та вітрів.
- Функціональність. Агроволокном можна укрити виноград на зиму. Навесні ж матеріал знімається і вільно використовується для безлічі інших цілей. converted-space"> він чудово підійде для посадки ранніх рослин, захисту від вітру, сонця та шкідливих комах, створення теплиць. Також укриття винограду агроволокном можна проводити кілька років поспіль. Досить просто випрати матеріал і він буде чистим і готовим до наступного сезону.
Як створити укриття винограду агроволокном на зиму?
- Для ;початку необхідно пригнути пагони якомога ближче до землі (до 10 см.).
- Після ;цього, накрийте виноград агроволокном. Найкраще використовувати матеріал високої щільності 50 г/м2. Таке агроволокно краще підходить для суворих зим та надійніше захистить ваші рослини.
- Накрийте пагони матеріалом. Край агроволокно закріпіть цеглою (а краще насипом із землі). Також можна встановити укриття на спеціальні скоби. Але це буде трохи дорожче. Все – укриття винограду агроволокном готове! !
- Якщо ;у вас поодинокі пагони, наприклад, біля альтанки, можна використовувати інший спосіб кріплення агроволокна. Просто обмотайте матеріалом втечу та зафіксуйте краї скріпами. Так, температура всередині буде вищою, а рослина краще захищена.
Прибирати укриття винограду агроволокном на зиму необхідно після встановлення стабільно плюсової температури. Найкраще робити це у похмурий день. Так, ви дасте рослині краще акліматизуватись.
Таким чином, укриття винограду на зиму агроволокном – це найпростіший спосіб захистити ваші рослини від будь-яких морозів та перепадів температури. Він значно зменшить ваші трудовитрати і коштуватиме не дуже дорого, адже матеріал можна вільно використовувати для різних завдань протягом кількох сезонів. Ще більше скоротити ваші витрати вам допоможе інтернет-магазин agreemarket.com.ua. Тільки здесь ви зможете купити агроволокно для укриття винограду на зиму найкращої якості за оптимальними цінами.
Яке ще буває агроволокно?
- для малини
- для картоплі
- для огірків
- від сонця
- для полуниці
- для теплиць
- для перцю
- для помідорів
- перфороване
- мульчуюче
Вибирайте залежно від культури та призначення.