Усі товари
Важко уявити весняний салат, без зелені та пряних трав. Зелень зможе прикрасити будь-яку Вашу страву і додасть свіжості салатам. Щоб виростити петрушку, кріп чи руколу знадобиться мінімум зусиль. Вирощена зелень має безліч корисних вітамінів та мікроелементів, які так нам потрібні у повсякденному житті. Деякі види зелені можна вирощувати у домашніх умовах. Але більшість фермерів вважають за краще сіяти насіння прянощів і зелені на відкритому ґрунті, або в теплицях.
Насіння зелені потрібно сіяти навесні, густота посіву має становити 2-3 насіння на 1 см². Як правило, сіяти зелень потрібно поряд. Тоді сонячне світло потраплятиме на рослини, і вони швидше зростатимуть та розвиватимуться. Однією з найбільш популярних у домашньому господарстві є така зелень, як петрушка. Петрушка буває двох видів: коренева та листова. У кореневій петрушці можна використовувати як листя, так і коренеплоди. Листова петрушка буває зі звичайним і кучерявим листям. Перед посівом петрушки насіння потрібно замочити в теплій воді на кілька днів. Після того, як вони почнуть проростати, їх можна висаджувати у ґрунт. Перші сходи можна буде побачити за 7-20 днів. У відкритий ґрунт петрушку можна сіяти, з квітня місяця. У такому випадку, наприкінці травня Ви зможете насолоджуватися чудовою зеленню. Щоб прискорити процес зростання, можна накрити петрушку агроволокном чи іншим покривним матеріалом. Підгодовувати петрушку можна аміачною селітрою. Для того щоб петрушка мала яскраве забарвлення і збільшувалася в розмірах, її потрібно проривати і стежити, щоб не з'являлися бур'яни. Петрушка можна вирощувати, починаючи з весни і до пізньої осені.
Кріп дуже часто використовується для приготування різних страв та консервацій. При вирощуванні кропу Вам не потрібні особливі умови. Насіння кропу проростає не дуже швидко. Це відбувається через те, що в насінні є ефірні олії. Тому перед посадкою насіння потрібно замочити в теплій воді. Якщо Ви хочете отримати ранній урожай кропу, то насіння можна посіяти у спеціальні контейнери, після чого розсаду висадити у відкритий ґрунт. Вам знадобиться близько місяця, щоб розсаду можна було висадити в землю. Якщо Ви вирішили відразу сіяти насіння кропу в ґрунт, то це можна зробити після того, як на землі не залишиться снігу. Проростання насіння відбувається за температури 3 °С. Але оптимальною температурою зростання вважається 18 °С. Щоб свіжий кріп зростав упродовж тривалого періоду, його потрібно постійно підсівати. Насіння сіється на глибину до 2 см. Відстань між рядами має становити близько 20 см. Для того, щоб свіжа зелень кропу з'явилася провесною, її потрібно посіяти з осені і накрити грядки на зиму.
Таку пряність, як коріандр, також можна вирощувати на своїй дачній ділянці. Коріандр можна сіяти у відкритий ґрунт починаючи з середини березня. Це рослини не любить яскравого сонячного світла. Насіння коріандру потрібно висаджувати на глибину близько 1 см. Відстань між насінням має становити 10-15 см, а між рядами 20-30 см. Коріандр любить вологу і для того, щоб він швидше проріс, потрібен регулярний полив. Перші сходи та перший урожай можна буде побачити за 2-3 тижні. Свіже листя коріандру можна використовувати для приготування різноманітних страв. Після цвітіння утворюється насіння. Їх можна використовувати, додаючи у випічку або у виробництві ліків.
Базилік є однорічною рослиною. Його висота може досягати 50 см. У свіжому листі базиліка міститься багато вітаміну С. Цю пряну рослину використовують у кулінарії, а також у лікувальних цілях. Базилік буває різних сортів, тому перед покупкою зверніть на це увагу. Базилік теплолюбна рослина і проростає у відкритому ґрунті, при температурі 15 °С. Базилік можна вирощувати у теплицях і навіть у домашніх умовах. Насіння базиліка можна посіяти в теплиці у спеціальних контейнерах або вдома на початку квітня. Насіння потрібно сіяти на глибину до 1 см, відстань між насінням 3 см., а між рядами 6 см. Через два місяці розсада повністю сформується, матиме по 5-6 листків, і її можна буде висаджувати у відкритий ґрунт. Для того, щоб рослина добре розвивалася, відстань між рядами має бути близько 60 см., а між кущами 30 см. Базилік швидко вкорінюється після пересадки і починає інтенсивно рости. У період цвітіння базиліка потрібно починати збір зеленої маси. У домашніх умовах можна вирощувати базилік протягом усього року. Єдиною умовою для його розвитку є достатня кількість сонячного світла не менше 4 годин на день. При правильному освітленні та регулярному поливанні, Ви зможете зібрати врожай за 4 тижні.
Пряну зелень, руколу, додають у салати, піцу та різотто. Рукколу можна вирощувати на городі та вдома, на підвіконні. Рукола може бути однорічною та дворічною, залежно від сорту. У відкритий ґрунт насіння можна висаджувати після того, як зійшов сніг. Насіння має знаходитися на відстані 8 см. один від одного, відстань між рядами має досягати 30див. Для того щоб рукола добре розвивалася, їй необхідний регулярний і помірний полив, очищення від бур'янів та розпушування ґрунту. Через місяць після посадки, руколу можна використовувати для приготування різних страв.
Насіння прянощів купити можна на ринках та у спеціалізованих магазинах протягом усього року.
Насіння зелені
Ви можете придбати в інтернет-магазині "AGREEMARKET". Ви можете ознайомитись з асортиментом насіння на сайті, у зручний для Вас час. Зателефонувавши, Ви можете отримати хорошу консультацію фахівців. Вони допоможуть Вам із вибором насіння та порадять, який сорт підійде найкраще для вирощування на Вашій ділянці. Насіння зелені можна купити не виходячи з дому. Завдяки наявності доставки Ви зможете отримати замовлений товар у найкоротші терміни. Доставка товарів працює на всій території України. Прянощі, насіння салатів та зелені користуються великим попитом. В інтернет-магазині є товари вітчизняних та зарубіжних виробників. Все насіння якісне і при посадці дасть хороший урожай. Якщо Ви хочете вирощувати прянощі та зелень, подбайте про те, щоб перед посадкою у Вас було потрібне насіння та всі необхідні елементи. За наявності всього необхідного посадка не займе багато часу. Вам залишиться лише чекати появи перших сходів.