Нові товари категорії
Усі товари
Засоби захисту дерев
Всі рослини, у тому числі чагарники та дерева, потребують захисту. Дуже часто фермери недооцінюють важливість захисту дерев, і в результаті отримують поганий урожай або зовсім загибель дерев. Захист дерев допомагає фермерам та дачникам уберегти свої насадження від різних захворювань та шкідників, яких з кожним роком стає більше. Для того, щоб убезпечити свій сад, застосовуються різні засоби захисту.Потрібно розуміти, щоб вилікувати конкретне захворювання рекомендується використовувати препарат, який підходить саме до цього сорту дерева і бореться з наявною проблемою. Якщо дерево вже почало хворіти, профілактичні заходи проводити пізно. У різні періоди року дерева обробляються окремими засобами захисту. Ви не зможете обійтись одним універсальним препаратом. Більшість засобів захисту дерев можна розділити на кілька груп: біологічні, хімічні та механічні засоби. Оскільки екологічно чиста продукція набирає популярності з кожним днем, то попит на біологічні засоби захисту зростає. Вони є абсолютно безпечними як для людей, так і для тварин, комах та навколишнього середовища в цілому. Дуже часто їх використовують із іншими групами препаратів.
Які бувають засоби захисту дерев
Механічні засоби захисту дерев зарекомендували себе добре, тому їх використовують більшість дачників та фермерів. До таких засобів можна віднести такі препарати: Садовий вар, бинт, різноманітні сітки та липучки. Садовий вар "Живиця" використовується для обробки місць спилів гілок. Він є незамінним препаратом під час обрізки дерев. Він захищає дерева від появи грибка та утворення гнилі. Після покупки даного засобу захисту його можна відразу використовувати. Місце пошкодження або зламу бажано обробити розчином мідного купоросу для дезінфекції, після чого тонкою зданью наносити садовий вар «Живиця».Садовий побілка є відмінним бактерицидним засобом для захисту дерев. Вона чудово захищає дерева від шкідників, від заморозків у весняний період, а також від прямих сонячних променів у спекотні літні дні. До її складу входить вапно та біла глина. Садову побілку легко використовувати. Її потрібно розвести у воді у пропорціях, які вказані на упаковці, після чого дати настоятися протягом 30 хвилин. Побілювання дерев потрібно проводити в рукавичках, при цьому розчин потрібно постійно розмішувати.
Фарба садова для захисту дерев і чагарників, на сьогоднішній день, замінює вапно і є ефективнішим засобом захисту. До її складу входять протигрибкові та протимікробні компоненти. Покриття фарбою зберігається на деревах протягом цілого року і на неї не впливають перепади температур та погані погодні умови.
Хімічні засоби захисту використовуються для того, щоб повністю знищити шкідників та їх личинки. Біологічні препарати не завжди справляються, тому доводиться звертатися до інших варіантів вирішення проблеми. Хімічні засоби захисту діляться групи: гербіциди, фунгіциди, інсектициди, бактерициди, зооциди, нематоциди.
Під час вирощування плодових дерев потрібно звертати увагу на тих шкідників, які завдають істотної шкоди. Їх можна розділити на кілька видів: до першого виду належать клопи, трипси, попелиця; до другого виду – жуки, гусениці та слимаки. Інсектициди допоможуть знищити ці групи шкідників. Найчастіше обробляється лише наземна частина рослин і проблема вирішується досить швидко.
Дуже часто через погані погодні умови розвиваються суперечки грибів та бактерії починають активізуватися. Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно вчасно проводити обприскування саду. Перше обприскування, як правило, проводять навесні. Обробку необхідно провести до формування нирок. Особливу увагу слід приділяти тріщинам, що утворилися у корі. У таких місцях можливо накопичення шкідників. Влітку обприскування дерев роблять за потребою, а восени ця процедура є обов'язковою.