Усі товари
Що таке органічні добрива?
Органічні добрива – це добрива, що складаються з натуральних компонентів. Без них зараз не може обійтись не один фермер та дачник. Усі хочуть отримати якісну продукцію та гарний урожай. Для цього потрібно доглядати за рослинами і стежити за тим, щоб вони отримували необхідні поживні елементи. Органічні добрив віддають перевагу багатьом. Вони складаються з натуральних компонентів. Вони містять різні елементи, такі як: кальцій, азот, магній, калій, фосфор та інші. Ці елементи можна знайти і в мінеральних добривах, але в органічних вони мають природне походження. Всі органічні добрива можна застосовувати землі, вони прискорять зростання рослин, підвищать врожайність. Ці добрива є безпечними, і завдяки ним можна виростити органічну продукцію.Органічне добриво рослин зараз має особливу популярність. Кожен фермер хоче виростити якісну та корисну продукцію. Органічні добрива є поновлюваними речовинами. Їх можна використати дуже довго. Для цього необхідно переробляти залишок життєдіяльності тварин.
Види органічних добрив
Існує безліч різних видів органічних добрив. Їх використовують на різних етапах росту рослин.Основні органічні добрива:
- гній;
- компост;
- зола;
- тирса;
- торф ;
- зелені добрива;
- пташиний послід.
Гній є добривом, яке використовують найчастіше. Його легко можна дістати в селах, у людей, які займаються вирощуванням худоби, завжди можна придбати цей вид добрива. Воно добре впливає на повітропроникність ґрунту. Гній підходить для всіх рослин, його можна застосовувати на всіх видах ґрунтів.
Компост є сумішшю різних органічних добрив. У цьому добриві є такі елементи: фосфор, азот та інші мікроелементи. У цьому добриві не вистачає магнію та кальцію, їх потрібно вносити додатково. Завдяки ньому розвивається корисна мікрофлора для зростання рослин.
Зола містить багато корисних та поживних елементів для рослин, але, на жаль, серед них немає азоту. Його потрібно вносити додатково. При внесенні золи, потрібно подбати про те, щоб вона була сухою. Якщо потрапить волога, вона втратити багато корисних властивостей. Однією з найкорисніших є деревна зола.
Тирювання є одним з кращих засобів для мульчування рослин на зиму. Їх часто змішують із сечовиною. Вони мають властивості підкислювати ґрунт, тому вносити їх потрібно з обережністю.
Торф добре розпушує ґрунт і сприяє хорошій проникності води. Здебільшого його намагаються скомбінувати з іншими добривами. Торф можна самостійно зібрати на болотах, після чого скласти в яму для перегнивання.
Пташиний послід, одне з тих добрив, яке можна отримати на власній ділянці, без фінансових витрат на його придбання. Пташиний послід має властивості знезараження грунту. Це добриво не є універсальним і підходить для внесення лише для окремих культур.
Сидерати або зелені добрива одні з найзручніших у використанні органічних добрив. Вони допомагають покращити структуру ґрунту та збагатити його мінералами. Сидерати захищають верхній шар ґрунту від ерозії.
Застосування органічних добрив
Органічні добрива вносяться з певною періодичністю. Коров'ячий гній можна вносити один раз за 3-5 років. Існують певні норми щодо внесення цього добрива. Як правило, його вносять у кількості 30 т на 1 га. Вноситься гній у стані, що відлежався. Для овочів часто проводять підживлення, яке полягає в тому, що гній розводять з водою у певних пропорціях, і удобрюють землю біля посаджених рослин.
Компост є хорошим джерелом живлення для молодих рослин. Але він становить певну небезпеку для Вашої ділянки. У компості живе такий шкідник, як капустянка. Перш ніж купувати компост у сусіда, поцікавтеся про наявність цього шкідника у нього на ділянці. Якщо ж Ви зробили компост самостійно, то можете бути впевненими в тому, що в ньому немає шкідників. Її можна розчиняти з водою і таким чином вносити під час поливу. Якщо вносити це добрива під розсаду, потрібно потурбуватися про те, щоб з'явилися перші погони і листя. Зола не вносити під редис. Але її використовують при вирощуванні огірків, капусти та перцю.
Торф найкраще вносити в осінній період, і залишати його на землі до весни, після чого перекопати і приступити до посадки рослин. Потрібно дотримуватися норм внесення.
Пташиний послід вноситься до складу різних компостів. Як основне органічне добрива пташиний послід можна вносити один раз на кілька років. Їм добре підгодовувати коренеплоди, зелень, томати.
Сидерати застосовуються в основному на великих площах. Хороший ефект досягається тоді, коли пвідбувається зрізання сидеральних культур. Після чого їх потрібно розкласти по поверхні грунту. Під кожну рослину сидерат підбирається індивідуально.
Чому органічні добрива краще купити у нас?
Наш інтернет-магазин працює тільки з перевіреними виробниками, які добре зарекомендували себе на ринку. Наші консультанти зможуть допомогти Вам із вибором необхідних добрив. Звернувшись в наш магазин, Ви зможете отримати хорошу консультацію з усіх питань, що Вас цікавлять.
Органічні добрива застосовуються не часто, тому Вам буде достатньо раз на кілька років, поповнювати запаси для внесення добрив. Після використання, Ви можете бути впевнені в якості овочів і фруктів, що вирощуються. Екологічно чисті продукти завжди користуються великим попитом у покупців. Ви можете вживати їх у їжу, не хвилюючись у тому, що є різні хімікати і нітрати.
Органічне добриво, ціна на які змінюється, в залежності від сезону є дуже цінними добривами. Органічні добрива в Україні виробляються багатьма компаніями. Але, на жаль, не всі з них ставляться відповідально до якості продукції. Існує багато підробок, тому уважність при виборі не завадить.