Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?
Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
Для замовлень від 500 грн діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в точки видачі ROZETKA. Максимальна вага посилки не більше 15 кг та розміром не більше 120 см
Київ, вул. Дмитра Луценка, 15
Режим роботи Call-центра
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: Вихідний

Вирощування розсади у парнику. Який парник краще вибрати?

Вирощування розсади у парнику. Який парник краще вибрати?

Який парник краще вибрати? Я завжди була запеклою дачницею та любителем експериментів. Ще один мій досвід я вирішила провести на вирощуванні розсади. Щороку я використала для вирощування розсади різні парники, зроблені, як то кажуть, своїми руками, але цього року замовила парник в інтернет-магазині. Після ретельного вивчення представлених на ринку зразків зупинила свій вибір на парнику із забавною назвою «ПарничОК», але якщо ви думаєте, що вибір був простий, це зовсім не так. Докладно про все розповім нижче.

Вибір парника - непросте заняття

Переді мною став важкий вибір. На ринку є безліч товарів з відповідними для мене характеристиками. Різні виробники рекламують свою продукцію, і ніхто не говорить про негативні моменти. Для того щоб для себе з'ясувати, який парник краще, я вирішила придбати два варіанти парників: парник з пластиковими дугами та парник «ПарничОК». Для того, щоб виявити більш підходящий варіант, я посадила дві культури, які вирощую у себе на городі – це помідори та рання капуста. Я дуже люблю овочі, тому, не залежно від результатів мого експерименту, вони швидко будуть уживані в їжу всією моєю сім'єю. Ще однією причиною того, чому я вирішила встановити парник є те, що за містом, де я проживаю, можна продати продукцію на ринку і заробити гроші. Сусіди, які нічого не вирощують на своїх дачних ділянках, із задоволенням купуватимуть екологічно чисту продукцію.

Мій експеримент із вирощування розсади

Мій експеримент почався з того, що я придбала всі необхідні компоненти для встановлення парників та висадки розсади. Обидва парники виробляються в Україні, вони дуже схожі у своїх характеристиках. Насіння я почала висаджувати ще у лютому місяці. Вони були висаджені у спеціальні коробки в обох парниках одночасно. Я вирішила доглядати рослини одночасно і робити все однаково, щоб в результаті було зрозуміло, який парник зарекомендував себе краще.

У комплект першого парника входили такі елементи: пластикові дуги, кліпси, кілочки та агроволокно. У комплекті парника «ПарничОК» були такі деталі: сталеві дуги з обплетенням ПВХ, покривний матеріал, кліпси. У даній конструкції передбачено надійне закріплення агроволокна та зручність відкривання парника. Ці дві парники не високі, але там достатньо місця для моєї розсади та для роботи над нею. Агроволокно в парнику прошите, тому немає необхідності кріпити його кліпсами. На складання парника, я з чоловіком витратила не більше 20 хвилин.

Після висадки насіння я почала уважно спостерігати за тим, у якому парнику вони проростуть швидше. Щоб мій майбутній урожай був якісним, я удобрювала землю і здійснювала полив. Щоб побачити перші сходи ранньої капусти мені довелося чекати 7 днів. В обох теплицях я робила підігрів, щоб капуста зійшла. Температура становила близько 18 °С. Після того як я побачила, що капуста зійшла, температура в теплиці була близько 8-10 °С. Цього цілком достатньо, щоб вона зростала та розвивалася. З ґрунту капуста отримує лише мінеральні речовини і для того, щоб їй рости та розвиватися, обов'язково наявність сонячного світла. Органічну речовину капуста виробляє з допомогою фотосинтезу. Якщо освітлення мало, то розсада набуває блідо-зеленого відтінку, і вона схильна до хвороб. Після того, як розсада проросла і вже з'явилися листочки, її потрібно пересадити. Я висадила розсаду у ґрунт. У парнику «ПарничОК» листочки з'явилися швидше, і я змогла висадити капусту в ґрунт раніше. На це могло вплинути освітлення. У теплиці "ПарничОК" використовується нетканий матеріал, який дає можливість сонячним променям проникати всередину. Щільність агроволокна складає 30 г/м2. Пориста структура агроволокна дозволяє добре здійснювати повітрообмін. В іншому парнику густина агроволокна вище, вона досягає 42 г/м2. Можливо, це спричинило те, що розсада росла повільніше. Агроволокно затримувало більше сонячних променів, і це негативно позначилося на початковому етапі зростання капусти.

Підживлення капусти я робила двічі. Перший раз, через 10 днів після того, як розсада була висаджена з ґрунту, і вдруге, коли я побачила формування качанів капусти. Перший урожай капусти мені вдалося отримати у парнику «ПарничОК» через 40 днів після висадки розсади в ґрунт.

Ще одна культура, яку я посадила для порівняння, також показала різні результати. Другою культурою для експерименту стали помідори. Перед посадкою я удобрила ґрунт спеціальними добривами. Розсаду вирішила вирощувати в парниках. Так як у мене була підготовлена ​​система обігріву для ранньої капусти, то я вирішила скористатися цим і висадити насіння томатів. Я вважаю, що при посадці потрібно відокремлювати хороше насіння від поганого. Щоб уникнути проблем надалі, я так і зробила. При посадці використовувала тільки хороше, відібране насіння. Насіння зійшло досить швидко. Через два тижні розсада була готова. Тепер я з нетерпінням чекала швидкого зростання помідорів. Полив я здійснювала раз на тиждень. Як показує мій досвід, частий полив провокує тріскання плодів. Вони стають кислими та водянистими. А кислі помідори майже ніхто не любить. Тим більше що навесні, після холодів, хочеться спробувати смачний, соковитий і солодкий помідор. Щоб урожай був якісним, потрібно дотримуватись певних правил. Я досить часто проводила підгодівлі, помідори це люблять, і починають рости швидше. Томати у двох парниках у мене були прив'язані до шпалери висотою до 2,0 метрів. При вирощуванні помідорів обов'язково провітрювати парник. Мені було зручно, що у парнику «ПарничОК» була спеціальна система вільних рейок. Я могла швидко відкрити парник і закрити його у разі, коли це було необхідно.

Помідори дозрівають поступово, і перший урожай я змогла зібрати через 40 днів, після зав'язування плодів у теплиці «ПарничОК». В іншому парнику перші червоні та стиглі помідори з'явилися на 45 днів після зав'язування. Далі процес у парниках пішов швидко, і я могла поступово збирати врожай із обох теплиць.

Результатами свого експерименту я задоволена. Парники зарекомендували себе лише з найкращого боку. Але парник «ПарничОК» виявився ефективнішим. У ньому, урожай заспівав швидше, хоча умови були такі ж, як у іншому парнику.

Переваги парника «ПарничОК»

  • парник добре захищає рослини від короткочасних заморозків та сильного вітру;
  • після проведеного експерименту врожайність збільшилася на 30,0 %;
  • не утворюється конденсат на внутрішній стороні;
  • сталеві дуги з ПВХ обплетенням;
  • всередині створюється оптимальний мікроклімат для вирощування рослин;
  • агроволокно Agreen захищає рослини від птахів та комах.

Парник «ПарничОК» може прослужити протягом 10 років, але це мені ще доведеться перевірити на практиці. Цей парник легко встановлювати та швидко збирати. Зберігати взимку його краще у закритому приміщенні. Це допоможе продовжити термін його експлуатації. Він компактний і не займає багато місця. Цьому парнику не потрібний фундамент, тому його можна встановити будь-де. Дуже зручно, що дуги парника вшиті до агроволокна.

Вирощена продукція вийшла дуже якісною з обох парників. Але я схильна до парника «ПарничОК» лише тому, що плоди дозрівають швидше. Так, як однією з цілей вирощування було отримання прибутку, то швидкість дозрівання грала для мене велику роль. За два тижні я змогла отримати великий прибуток, оскільки я мав менше конкурентів на ринку.

Конструкция парника оказалась очень надёжной и устойчивой. Естественная циркуляция воздуха очень помогла при выращивании культур. Такой парник является настоящей находкой для дачников. В нём можно выращивать качественный урожай за минимальный период времени. Его компактные размеры понравятся всем покупателям. Парники в Украине пользуются большим спросом. Мой эксперимент показал, что в них выгодно выращивать овощи. Парники и теплицы являются лучшим вариантом для того, чтобы вырастить урожай хорошего качества. А для тех дачников, которые хотят заниматься продажей своей продукции, парники являются необходимостью. Образцы парников можно увидеть на специализированных выставках и в специальных магазинах. Также, Вы можете поинтересоваться видом парников у своих соседей и знакомых.

Покупка парника

Купить парник можно в любое время года. Я покупала парники осенью. У меня появилось время, после сбора урожая и я начала подготовку к своему эксперименту. Вы можете приобрести парник в удобное для Вас время, но желательно это сделать заранее, чтобы сэкономить время для высадки семян. Я покупала парник «ПарничОК» в интернет-магазине "AGREEMARKET". На сайте представлены несколько вариантов парников. Я купила парник с прошитым агроволокном, осталась довольна своим выбором. Покупка произошла быстро и оставила у меня только положительные впечатления. Я позвонила по телефону, указанному на сайте интернет-магазина, и задала интересующие меня вопросы менеджеру. Специалисты смогли ответить на все мои вопросы, и порекомендовали мне возможные варианты. Я выбрала подходящий для себя. Чтобы не ехать в магазин, я оформила доставку товара. Доставка осуществляется по всей территории Украины. Товар был хорошо упакован, и доставлен в указанные сроки. Я смогла сэкономить своё время и силы. Я использовала парник для рассады и для выращивания помидоров и ранней капусты. Он смог выполнить все эти функции без нареканий.

Коментарі