Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
Для замовлень від 750 грн діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в точки видачі ROZETKA. Максимальна вага посилки не більше 15 кг та розміром не більше 120 см
Київ, вул. Дмитра Луценка, 15
Режим роботи Call-центра
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: Вихідний

Як правильно вибрати сітку, що затінює?

Як правильно вибрати сітку, що затінює?
Літо в наших широтах з кожним роком стає спекотнішим. Надмірне сонячне світло все частіше губить посіви і заважає нормальному життю людини. Тому величезну популярність останнім часом набрали засоби захисту від ультрафіолетового випромінювання. Одним із найкращих у цьому сегменті вважається затіняюча сітка. За допомогою неї можна легко вирішити безліч різнопланових завдань. Спробуємо розібратися, які види матеріалу бувають і як правильно вибрати виріб саме під ваші потреби.

Що таке сітка, що затіняє?

Це специфічний синтетичний матеріал, здатний відображати частину ультрафіолетового випромінювання, а залишки рівномірно розподіляти по ділянці. Виглядає затіняюча сітка, як суцільне полотно з великою кількістю рівномірно розташованих прорізів. Залежно від частоти та величини цих осередків і визначається основна функціональна характеристика – ступінь затінення. Що стосується основи, то виготовлена ​​сітка зі спеціальних синтетичних волокон з домішкою фольги. Такий матеріал не тільки ефективний, а й повністю безпечний для людини та навколишнього середовища.

Які види сітки, що затіняє, бувають і як вибрати відповідний?

Розглянемо це питання у кількох основних площинах:

Затіняюча сітка із застосування:

  1. Маскувальна. Здатна приховати від сторонніх очей безсторонні або секретні об'єкти. Зазвичай для таких цілей вибирається матеріал із максимально можливим показником затінення.
  2. Затіняюча сітка для помідорів. Здатна суттєво підвищити врожайність та вберегти розсаду від в'янення. Помідори – досить сприйнятливі до сонячного світла рослини. Тому слід вибирати матеріал із середнім значенням затемнення (60-70%).
  3. Затіняюча сітка для огірків. Також допоможе захистити рослини від висихання та дозволяє підвищити врожайність на 10-15%. Але варто пам'ятати, що огірки вимагають для нормального розвитку набагато більше сонячного світла, тому для їх укриття слід вибирати моделі з легким затіненням. Ідеально підійдуть варіації з показниками 45%
  4. Затіняюча сітка для теплиці. Для парникових конструкцій вибір матеріалу залежить від способу розміщення. Якщо ви плануєте натягувати сітку всередині теплиці для поліпшення парникового ефекту можна вибрати моделі з невеликим рівнем затінювання. Якщо ж матеріал буде розміщуватися зовні для захисту розсади від ультрафіолетового випромінювання – краще купити варіації із серйозними показниками світла, що затримується (70-80%).
  5. Затіняюча сітка для забору. Використовується для комбінації з рабицею та створення недорогого, але надійного паркану. Для такої мети чудово підійдуть моделі зі ступенем затінення 80-90%. Вони, з одного боку, не пропустять велику кількість світла та сторонніх поглядів, з іншого, якщо робити козирок над парканом із сітки, допоможуть утримувати сніг та інші опади.
  6. Затіняюча сітка для городу. Якщо ви плануєте купити універсальну модель для укриття різних культур – краще віддати перевагу моделям із середніми показниками (60-70%).

Тітка сітки за ступенем захисту від сонця:

  • Затіняюча сітка 45%. Найлегший варіант. Пропускає досить велику кількість сонячних променів і не створює повноцінної тіні. Відмінно підходить для сонцелюбних рослин (огірки, кавуни, дині).
  • Затіняюча сітка 60%. Більш щільна варіація, здатна вберегти ваші посіви у спекотні дні. Відмінно зарекомендувала себе у комбінації з перцем, помідорами, баклажанами, капустою тощо.
  • Затіняюча сітка 70%. Варіант із серйозним ступенем захисту від сонця. Прекрасно підходить для зовнішнього укриття теплиць та парників. З одного боку, добре захищає від перегріву, з іншого – пропускає достатню кількість світла для розвитку рослин.
  • Затіняюча сітка 80%. Щільний варіант, що створює серйозну тінь. Найкраще використовувати для облаштування парканів, накриття машин у спекотний день тощо.
  • Затіняюча сітка 90%. Найщільніший варіант. Використовується для маскувальних цілей, створення альтанок, літніх майданчиків у кафе та ресторанах. Не рекомендується купувати для захисту рослин, адже такий варіант не пропускає достатньої кількості світла для їх нормального розвитку.

 

За кольором:

  1. Червона сітка, що затіняє. Допомагає збільшити кількість зібраного врожаю, збільшує масу та розмір плодів, запобігає захворюванням рослин, збільшує швидкість цвітіння.
  2. Сіра сітка, що затіняє. Добре захищає від заморозків, збільшує кількість пагонів рослин, прискорює їх зростання.
  3. Синьо-зелена сітка, що затінює. Створює ідеальні мікрокліматичні умови для розвитку рослини, захищає від ультрафіолету та цвілі, допомагає зібрати врожай набагато раніше та у великих обсягах. Таким чином, існує кілька варіантів сітки, що затіняє. Необхідно підбирати відповідний під ваші потреби. Спосіб же упаковки матеріалу не такий важливий. Будь то затіняюча сітка в пакетах або рулонах, в будь-якому випадку вона буде належної якості. Головне, визначиться з метою використання матеріалу і підібрати відповідний показник затінювання. Купити ж якісну та недорогу затінку сітку від відомих світових та українських виробників прямо не виходячи з дому ви завжди зможете в інтернет-магазині agreemarket.com.ua.
Коментарі