Готові отруйно принадні приманки для знищення мишовидних гризунів в житлових, промислових та нежитлових приміщеннях, на присадибних ділянках та сільськогосподарських угіддях.
Хiмiчна група: Гетероциклічні сполуки.
Токсичнiсть: Класифікація ВООЗ: ІІІ клас(помірно-небезпечна сполука). Має виражені кумулятивні властивості.
Сумісність: Не потребує партнерів
Механiзм дії:
Антикоагулянт другого покоління, діє на синтез протромбіну і проявляється в порушенні механізму зсідання крові та викликає підвищену схильність до кровотеч, що призводить до загибелі гризунів.
Спектр дії: Пацюки, хатня миша, полівка, миші, щур водяний, пацюк, щур
Норма витрати робочого розчину:
Тісто в фільтр-пакеті - 2-3 пакети; парафінові брикети - 2-3 брикети; зернова суміш - 20-30 г на підложку, 5 г в кожну нірку
Особливостi застосування:
КАПКАН вже готовий до застосування і не потребує будь-якого попереднього приготування. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад — місць укриття і місць харчування гризунів, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті і купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі і домашніх. Всі приманки слід прикрити, щоб унеможливити доступ до них тварин і птахів. Цей захід також підвищує ефективність препарату, так як гризуни відчувають себе в більшій безпеці під укриттям. Для цих цілей можна використовувати дренажні труби, притулені до стіни дошки або спеціальні принадливі ящики. Для знищення щурів, точки розміщення приманок зазвичай розташовують на відстань 3-15 м, а при сильній заселеності гризунами — їх скорочують до 3 м. При цьому важливо впорядкувати приманки для гризунів від місць, де вони живуть, в місцях годування і джерел води. Знищення мишей є більш важким, так як режим їх харчування більш безладний і вони не потребують споживання води. Тому визначення місця їх харчування, де в основному слід розміщувати приманки, має важливе значення. Причому відстань між приманками в цих випадках становить до 2 м.