Рідоміл Голд R – це системно-контактний фунгіцид, що містить медіа, з комбінацією двох діючих речовин, що має профілактичний вплив бактеріози, які можуть виникнути внаслідок пошкоджень і при екстремальних погодних умовах, з лікувальним ефектом проти ооміцетів на овочах, картопле та виноград, з коротким періодом очікування, що дозволяє реалізовувати врожай на експорт відразу після збирання.
Мефеноксам або металаксил-М відноситься до хімічного класу феніламіди та впливає на інгібування нуклеїнових кислот патогену. Виявляє справжню системну активність, ефективний проти всіх видів ооміцетів і має профілактичну та лікувальну дію.
Оксихлорид міді відноситься до неорганічних сполук з багатовекторним впливом на збудника хвороб. Має контактну та профілактичну дію проти хвороб овочів та картоплі. Контактна дія оксихлориду міді забезпечує запобігання розвитку широкого спектра патогенів, включаючи бактеріоз та альтернаріоз. Унікальна формуляція колоїдної міді (оксихлорид) має високий ступінь дисперсності з розміром частинок менше 1 мкм (на відміну від багатьох конкурентів, що мають 5-10 мкм). Це дозволяє препарату не тільки краще розчинятися у воді, але і значно поліпшити розподіл д. в. на поверхні рослин, запобігати змиванню опадами, до того ж не потребує прилипателі.
Переваги Рідоміл Голд R 162 Сингента:
Норми внесення:
Для необхідного ефекту фунгіцид рекомендується застосовувати профілактично або за перших ознак розвитку хвороби. Профілактичне внесення забезпечує повний контроль за захворюваннями рослини в критичний період.
Оптимальна температура застосування – +12–24 °С. Тривалість захисного періоду Рідоміл Голд R залежить від норми витрати продукту, термінів його застосування, ступеня інфікованості рослин на момент обробки і може становити щонайменше 10-14 днів. Рекомендується використовувати Рідоміл Голд R в комплексній системі захисту з фунгіцидами, наприклад Квадрис, Ревус Топ.
Сумісність:
Препарат можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідній культурі. Сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів. У кожному конкретному випадку слід проводити тести на сумісність.