Усі товари
Комплексні добрива та їх використання
Ферми з досвідом уже знають, які добрива найкраще підходять під певні культури. Але якщо площі не великі, і на городі хочеться висадити, якнайбільше овочів та фруктів, стає важко підібрати потрібне добриво. Більшість дачників хотілося б, щоб існувало універсальне добриво. Дуже зручно використовувати одне добрива перед посадкою і чекати хорошого врожаю. Але не все так просто.
Різним рослинам необхідні певні елементи, щоб вони могли правильно розвиватися і давати хороший урожай. Нині дачники стали використовувати на своїх ділянках комплексні добрива. Комплексні добрива містять у своєму складі два і більше живильні елементи. Такі добрива можна використовувати у всіх кліматичних зонах. Вони підходять під будь-який тип ґрунту.
Види комплексних добрив
Існує кілька класифікацій комплексних добрив.За способом виготовлення:
- змішані;
- складні;
- складно змішані.
Змішані добрива виходять через змішування декількох видів добрив. Виробники змішують потрібні елементи і в результаті виходять добрива, які забезпечують стійкість рослин до морозів та гарне зростання. Ви можете самостійно придбати два різні добрива та змішати їх. Але важливо знати, які добрива поєднуються один з одним, і в яких пропорціях їх потрібно змішувати.
До складних добрив можна віднести: азотофосфат, амофосфат, амофос, нітроамофоска, даммофоска, нітрофоска. Азотофосфат містить у своєму складі азот та фосфор. Азот досягає 33,0%, а фосфору не дуже багато, лише 2,0-5,0%. Добриво добре зберігається. Воно випускається у гранульованій формі, гранули мають світлий колір.
Аммофос є концентрованим добривом. До складу входять такі елементи, як фосфор, близько 50,0% та 10,0% азоту. Це добрива повністю розчиняється у воді, має сірий колір. Аммофос можна вважати універсальним добривом. У складі амофосфату близько 6,0% азоту та 45,0% фосфору.
Нітроамофоска є гранульованим добривом. До його складу входять азот, калій та фосфор. Ці елементи знаходяться у рівних кількостях. Добриво випускається у гранулах та має рожевий колір. Розчиняється у воді не дуже добре, але краще, ніж багато інших добрив.
Діамофоска складається приблизно з 23,0 % фосфору, 10,0 % азоту та 22,0 % калію. Це добриво починає діяти швидко, майже відразу після внесення. Воно не містить шкідливих домішок, таких як нітрати.
Нітрофоска є мінеральним добривом, до складу якого входить азот, фосфор та калій. Існує кілька різновидів нітрофоски. Вони відрізняються один від одного складом і співвідношенням вхідних елементів. При зберіганні добрива не втрачають своїх властивостей.
Комплексні добрива можуть бути: рідкими, твердими та суспензованими. Який варіант вибрати вирішувати лише Вам. При внесенні Вам потрібно зручно використовувати добрива.
Многофункціональні добрива містять у собі макроелементи, мікроелементи та біостимулятори. Їх можна використовувати лише під конкретну рослину. Це не дуже зручно, оскільки на дачі є близько 20 видів рослин, що вирощуються. Під кожен вид купувати добрива не є доцільним. Але якщо ви вирощуєте одну культуру, то багатофункціональне добриво дасть свої позитивні результати.
Застосування комплексних добрив
Застосування комплексного добрива значно спрощує роботу фермерам. Щоб добрива дали хороший результат, потрібно враховувати особливості культур, що вирощуються. Азотофосфат можна застосовувати до будь-яких рослин. Його використовують фермери по всій території України та на різних ґрунтах. Найчастіше, його застосовують під зернові, картопля, цукрові буряки. Вносять азотофосфат під обробку ґрунту. Також можуть використовувати як підживлення під час вегетації.
Аммофос практично завжди використовується для підживлення рослин. Його вносять під озимі культури. При посадці можна додавати під картопля. Зараз амофос часто використовують у теплицях при вирощуванні овочів.
Амофосфат застосовується як основне добрива. Азоту в ньому недостатньо для більшості рослин. Тому потрібно вносити його з обережністю.
Нітроамофоска може застосовуватися для рослин у будь-який період їх зростання. Часто використовується при вирощуванні садових дерев, квітів та ягід.
Діамофоску можна застосовувати протягом усього вегетаційного періоду. Добриво відіграє велику роль під час цвітіння та зав'язування плодів. Овочі стають більшими і соковитими. Смак фруктів, при підживленні, стає більш солодким та насиченим. Після застосування цього добрива суттєво збільшується період зберігання овочів та фруктів.
Нітрофоска застосовується як основиного добрива. Це добриво підходить усім овочам, особливо огіркам та томатам. Квіти також можна удобрювати нітрофоскою. Для них добре вносити добрива в травні або в червні.
Купити комплексні добрива в інтернет-магазині
Розмаїття продукції, що випускається, не втомлюється дивувати покупців. На ринку та в спеціалізованих магазинах продається різна фасовка добрив. Кожен зможе вибрати потрібну упаковку для застосування на своїй ділянці. В інтернет-магазині "AGREEMARKET" товар завжди є у наявності. Ви можете зателефонувати вказаному на сайті, і консультант допоможе підібрати Вам необхідне добриво. Також можна зробити замовлення самостійно. Вам не обов'язково приїжджати до магазину та витрачати свій час. Дуже зручним є той факт, що інтернет-магазин співпрацює зі службою доставки по всій території України. Ви можете зробити замовлення і через деякий час товар буде доставлений за вказаною адресою. Комплексне добриво ціна, якого залежить від сезону та від країни виробництва, залишається популярним протягом усього року. Імпортні добрива будуть на порядок дорожчими порівняно з вітчизняними добривами. Але в Україні є виробники, які не поступаються іноземним конкурентам. Тому у Вас завжди є можливість купити якісний товар за нижчою ціною.
Використання комплексних добрив виведе вирощування рослин на новий рівень. Якісний урожай дасть Вам можливість отримувати великий прибуток під час продажу. Гарний смак та здоровий зовнішній вигляд плодів забезпечить Вам постійних покупців.