Комплексне азотне добриво, що використовується для підживлення рослин. Особливо ефективна для вирощування рослин чутливих до хлору (картопля, помідори, виноград, тютюн, буряк).
Упаковка: 0,4 кг.
Основні складові - калій та азот. Вона має відмінні властивості, не має особливих обмежень у використанні, досить проста у застосуванні. При правильному підході може давати дуже вражаючі результати під час вирощування різних культур.
Властивості:
Спосіб застосування:
1) кореневий спосіб підживлення рослин:
2) позакореневий спосіб підживлення - обприскування листя рослин водним розчином калієвої селітри (з урахуванням зазначених вище норм розведення).
Для внесення в ґрунт використовується розчин на основі зазначених норм.
Особливості: слід оберігати від ударів, тертя та нагрівання, не змішувати з органічними речовинами.
Термін зберігання та агротехнічна придатність: немає обмежень.
Калієва селітра - добриво, яке понад 30 років активно використовується садівниками та городниками для підвищення якості врожаю та його обсягу. Згідно зі статистикою, обсяг врожаю підвищується на 1/4, плоди смородини, малини, полуниці, ожини, агрусу, лохини та інші стають більш солодкими та смачними. Відмінно підходить для добрива яблунь та груш, збільшуючи термін зберігання плодів, що особливо актуально для зимових сортів. Рекомендується застосовувати для підживлення овочевих культур – огірків, буряків, моркви, томатів. Фактично протипоказано для підживлення картоплі, зелені, капусти та редиски – для цих культур доцільно застосовувати добрива інших видів. Для картоплі найбільше підходять фосфорні склади. Калієву селітру рекомендується використовувати як підживлення декоративних рослин, які господині вирощують на підвіконнях, на клумбах. Калій сприяє рясному цвітінню, азот – нарощуванню зеленої маси.
Калійна селітра - добриво, до складу якого входить 2/3 частини калію та 1/3 азоту. Для підживлення коренеплодів доцільно використовувати лише у сухому вигляді при весняному перекопуванні ґрунту на глибину не більше 5 см. Приблизна витрата на 1 кв.м – 45-55 г. Сіяти буряки чи моркву можна через тиждень після обробки. Як додаткове підживлення можна застосовувати фосфорно-кальцієві суміші.
Специфіка підживлення огірків та помідорів:
Селітра сприяє зміцненню кореневої системи томатів та огірків, прискоренню фотосинтезу та підвищенню врожайності з 1 куща. Допустимо підгодовувати рослини, висаджені у відкритому ґрунті, у тепличній зоні, компактних парниках.
Як використовувати в саду та на клумбах?
Удобрювати дорослі плодові дерева потрібно розчином – 25 г підживлення на 10 л води, для ягідних чагарників та молодих саджанців дерев концентрація розчину – 20 г на 10 л води. Такий варіант підживлення ефективніший, ніж внесення в грунт сухих кристалів. Аналогічно удобрюють квітники та клумби, але тільки для приготування розчину потрібно взяти 15 г суміші та ретельно розчинити у 10 літрах води.
Щоб кімнатні рослини регулярно цвіли, вносити підживлення можна в сухому вигляді, бажано попередньо змішавши із золою. Приготуйте суміш із золи (2 частини) та добрива (1 частина). Підсипте в горщики на глибину до 5 см. Якщо хочете полити розчином, його концентрація повинна бути не більше 10 г на 10 літрів води кімнатної температури.
AgreeMarket рекомендує прислухатися до порад досвідчених фермерів та дачників - клієнтів нашого інтернет-магазину: