Кристалічна сіль білого кольору. Гігроскопічність слабка, тому при тривалому зберіганні сульфат амонію не злежується і зберігає сипкість.
Синтетичний (сірчанокислий амоній) - хімічна формула (NH4) 2SO4 - азотно-сірчане мінеральне добриво.
Значення азоту в життєдіяльності рослин важко переоцінити - він займає перше місце серед мінеральних сполук, тому зупинимося на значенні сірки в житті рослин. Сірка - є найважливішим елементом живлення сільськогосподарських культур, як і азот, вона входить до складу білків і амінокислот. За фізіологічної ролі в харчуванні рослин сірку слід поставити на третє місце після азоту і фосфору.
Значна частина сірки в рослинах знаходиться у вигляді солей сірчаної кислоти, тому добриво є прекрасним джерелом сірчаного живлення. Амоній, що входить до складу цього добрива, добре доступний рослинам, мало рухливий і не вимивається з грунтів, що забезпечує можливість широкого його застосування в якості основного добрива, а також і весняного підживлення.
Низький вміст сірки в ґрунтах може бути істотним чинником, що обмежує ефективність азотних, фосфорних і калійних добрив.
У порівнянні з іншими культурами велика кількість сірки споживає рапс. Особливо хороші результати забезпечує внесення його під зернові, картоплю і овочі, в т.ч. цукрові буряки.
Слід пам'ятати, що у зернових культур часто виявляються ознаки дефіциту сірки, які у виробничих умовах трактуються як дефіцит азоту.
При його застосуванні одночасно ліквідується недолік азоту і сірки в харчуванні рослин, що значно покращує якість виробленої продукції.
На чорноземах позитивний вплив сульфату амонію на врожайність сільськогосподарських культур в деяких випадках навіть перевершує дію інших форм азотних добрив.
З усіх існуючих форм сірчаних добрив найбільший вміст сірки має саме це добриво. Тому в доступній для огляду перспективі найбільш реальним шляхом поповнення запасів сірки в ґрунтах є використання цього добрива.
Сульфат амонію добре зарекомендував себе на лужних грунтах. При регулярному його використанні він добре окисляє землю, насичує землю озоном і сіркою, які благотворно впливають на зростання всіх видів рослин. При регулярному застосуванні цього добрива рослини менше накопичують в собі радіонуклідів і нітратів. А завдяки своїм властивостями не вимивається і добре всмоктується рослинами.
Терміни, дози і способи застосування сульфату амонію
вимогливих до сірки (ріпак, капуста та інші хрестоцвіті культури, гречка, озима та яра пшениця);
віддають перевагу амонійну форму азоту нітратного (картопля, цукровий буряк, кормові культури);
краще ростуть при слабокислою реакції грунтового розчину (картопля, льон, чай, соняшник, морква, помідори, щавель, петрушка, ріпа, редька, гарбуз, кабачки, редис, агрус, малина).
Вносити сульфат амоній найкраще навесні в основне внесення під передпосівну культивацію, що дає можливість рівномірного розподілу добрива по полю. Підживлення сільськогосподарських культур сульфатом амонію також ефективні. При цьому необхідна уважна робота по регулюванню машин для внесення добрив, а також безпосередньо при проведенні підгодівлі. Крім того, сульфат амонію може додаватися в розчин рідких азотних добрив.
Сульфат амонію N-21%, S −24% - ефективне добриво
Сульфат амонію - мінеральне добриво, яке є повністю безпечним не тільки для рослин, але й для здоров'я людини. Саме тому сфера застосування даної речовини дуже широка, наприклад, його використовують не тільки в аграрному господарстві, а й у легкій і навіть харчовій промисловості.
Внесення сульфату амонію можна проводити незалежно від аграрної культури, особливостей ґрунту та клімату. Фахівці рекомендують застосовувати такий вид добрив навесні, адже завдяки азоту стимулюється ріст та розвиток рослин.
Добриво сульфат амонію має такі переваги:
Завдяки даним перевагам сульфат амонію і отримав широке застосування в сільському господарстві. p align="justify"> При використанні такого добрива варто пам'ятати, що воно може підкисляти грунт, саме тому його рекомендується використовувати для грунту, де реакція лужна або нормальна.
Такий сульфат амонію, незважаючи на часте застосування, складно назвати універсальним добривом. Якщо застосовувати його для підживлення вівса, льону, сої, пшениці, особливі результати не надто помітні, але тук відмінно підійде для використання з хрестоцвітими або коренеплодами.
цілком можливо. Таке добриво чудово підійде для: картоплі - рослина не буде схильна до парші або серцевої гнилі, але від різноманітних шкідників такий тук не захищає, тому рослині буде потрібна додаткова обробка від них. Перевага такого добрива, що не обумовлює накопичення нітратів у коренеплодах;
Придбати сульфат амоній або інші добрива, а також безліч товарів для сільського господарства можна на сайті спеціалізованого магазину AgreeMarket. Зв'язатися з нами можна за телефоном або залишивши заявку на нашому сайті. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, оформлять покупку або доставку товару. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом, доставка в будь-яке місто України за допомогою Нової Пошти, Укрпошти, Делівері або Міст Експрес.